Професії

Запрошуємо на навчання до МВПУ АТБ

Навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник".
Пропонуємо такі професії:

на базі 11 класів:

1.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання;
(термін навчання 1,5 роки)
2.Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії “С”. Машиніст кранів автомобілних;
(термін навчання 2 роки)
3. Маляр, штукатур, лицювальник, плиточник;
(термін навчання 1 рік)
4.Рихтувальник кузовів, елекстрозварник ручного зварювання;
(термін навчання 1.5 роки)

на базі 9 класів:
1. Маляр, штукатур, лицювальник, плиточник;
(термін навчання 3 роки) 2.Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
(термін навчання 3 роки)
3. Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання; (термін навчання 3 роки)
4. Монтажник санітарно- технічних систем і устаткування. Газозварник; (термін навчання 3 роки)
5. Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії “С”. Машиніст кранів автомобілних;
(термін навчання 3,5 роки)

До уваги абітурієнтів!

У зв’язку із тим, що наше училище є учасником Німецько-українського проекту “Партнерство у сфері професійно-технічної освіти”, підготовку за професією “електрозварник” здійснюватимуть педагоги, які пройшли стажування на підприємствах Німеччини, а саме навчання відбуватиметься із застосуванням найсучаснішого обладнання!!!

Для вступу в училище слід подати наступні документи !!!

  • Заяву на ім’я директора;
  • Документ про освіту і характеристику;
  • Довідку з місця проживання;
  • Паспорт (свідоцтво про народження (копія 3 шт.));
  • Медичну довідку Ф-25ю, 086-у;
  • Шість фотокарток (3х4 см);
  • Ідентифікаційний номер ( копія3 шт.);
  • Папка для документів на зав’язку (1 шт.);

 

1.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання. Професія слюсаря з ремонту автомобілів вимагає високого рівня знань конструктивних особливостей авто різних марок, технічних умов на їх ремонт, а також навичок виконання операцій діагностування, регулювання та ремонту автомобілів. Це офіційно. Ми ж вважаємо, що представники цієї професії – справжні янголи-охоронці учасників дорожнього руху, оскільки від їхньої компетентності залежить здоров’я і навіть життя водіїв, пасажирів і пішоходів! Стабільно високий попит на кваліфікованих електрозварників зумовлений широким спектром використання процесу зварювання у різних сферах виробництва. Саме ці спеціалісти беруть участь у виготовленні та ремонті кораблів і літаків, будівництві мостів, прокладанні трубопроводів тощо. Інтегрування професій слюсаря з ремонту автомобілів і електрозварника не тільки розширяє спектр фахових можливостей, а й підвищує рівень конкурентоспроможності робітника, гарантує стабільну і високооплачувану роботу!

2.Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії “С”. Машиніст кранів автомобілних Машиніст кранів автомобільних керує автомобільним краном під час будівельних, монтажних, навантажувально-розвантажувальних та ремонтно-будівельних робіт. А для цього йому обов’язково треба знати будову, принцип роботи, технічні характеристики крана; основи технологічного процесу монтажу устаткування, стапельного та секційного складання виробів, правила дорожнього руху і ще багато надзвичайно важливих речей. Тому машиністи автомобільних кранів обов’язково здобувають ще професії слюсаря з ремонту автомобілів та водія автотранспортних засобів категорії С.

3.Рихтувальник кузовів, елекстрозварник ручного зварювання Рихтувальник кузовів – “пластичний хірург” автомобілів. Саме представники цієї професії роблять кузови наших автомобілів бездоганними: випрямляють під фарбування, готують деталі під лудіння, ліквідують дефекти. З кожним роком в Україні збільшується автопарк і, на жаль, зростає кількість дорожніх інцидентів. На допомогу власникам автомобілів приходять робітники станцій технічного обслуговування, серед яких рихтувальники кузовів є найбільш витребуваними!

4. Маляр, штукатур, лицювальник, плиточник Сьогодні ремонт приміщень – це не тільки застосування складних сучасних технологій, а й ціле мистецтво оздоблення і декорування! Опанувавши професії маляра, штукатура, лицювальника-плиточника, кваліфіковані робітники обштукатурюють, фарбують, обклеюють, ремонтують поверхні, облицьовують їх керамічними, скляними, азбестоцементними та іншими плитками. Українці традиційно турбуються про красу і затишок в оселях, тож робота для будівельників завжди знайдеться!

5. Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення В інформаційному суспільстві кожна людина повинна вміти працювати з комп’ютерною технікою. Оператор комп’ютерного набору не просто користувач-аматор, а справжній професіонал, який знає: технологію опрацювання даних, інструкції, програмне забезпечення, послідовність виконання операцій в комп’ютерних системах (мережах), діловодство; уміє: виконувати операції з базами даних на комп’ютері, готувати до роботи устаткування, працювати в текстовому редакторі з введенням тексту та його редагуванням, виконувати операції технологічного процесу опрацювання інформації, здійснювати передачу інформації по мережах відповідно до вимог програмного забезпечення тощо. Робітники цих професій потрібні у всіх галузях економіки країни!

6. Монтажник санітарно- технічних систем і устаткування. Газозварник Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування займається улаштуванням в будинках та на інших будівельних об’єктах систем опалення, вентиляції, водопровідних, газових і каналізаційних мереж, водопровідного, газового і санітарного устаткування. Попри світові економічні проблеми наш регіон розбудовується, отже зростає попит на робітників будівельного профілю! А незабаром Україна, як європейська держава, розпочне активне впровадження енергозберігаючих технологій у всі сфери господарства, тому професія монтажників санітарно-технічних систем і устаткування є перспективною!